KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16184114
nr 1618 4114
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Ej signerad, självporträtt, eftertryck F. F G. K -40,15x13 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 03:16:02)
Uppdatera
Visning
fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5
Auktionen
avslutas:
måndag 6 maj kl 19:16:00
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell